Haber

İl il meclise giren 600 milletvekilinin isimleri

ANKARA (İGFA) – İşte il il milletvekillerinin isimleri…

ADANA

ÖMER ÇELİK / AK PARTİ

AHMET ZENBİLCİ / AK PARTİ

SUNAY KARAMİK / AK PARTİ

ABDULLAH GERÇEK / AK PARTİ

FARUK AYTEK / AK PARTİ

ORHAN SÜMER / CHP

MÜZEYYEN ŞEVKİN / CHP

BURHANETTİN BULUT / CHP

SADULLAH KISACIK / CHP

AYHAN BARUT / CHP

MUHARREM VARLI / MHP

AYŞE SİBEL ERSOY / MHP

AYYÜCE TÜRKEŞ TAŞI / GÜZEL PARTİ

BİLAL BİLİCİ / UYGUN TARAF

TÜLAY HATİMOĞULLARI ORUÇ / YEŞİL SOL PARTİ

ADIYAMAN

RESUL KURT / AK PARTİ

İSAK SAN / AK PARTİ

MUSTAFA ALKAYIS / AK PARTİ

HÜSEYİN ÖZHAN / AK PARTİ

ABDURRAHMAN TUDERE / CHP

AFYONKARAHİSAR

ALİ ÖZKAYA / AK PARTİ

İBRAHİM YURDUNUSEVEN / AK PARTİ

HASAN ARSLAN / AK PARTİ

BURCU KÖKSAL / CHP

MEHMET TAYTAK / MHP

HAKAN ONUR OLGUN / YETER PARTİ

AĞRI

RÜKEN KLERCİ / AK PARTİ

SİRRİ SAKIK / YEŞİL SOL PARTİSİ

NEJLA DEMİR / YEŞİL SOL PARTİ

HEVAL BOZDAĞ / YEŞİL SOL PARTİ

AKSARAY

CENGİZ AYDOĞDU / AK PARTİ

HÜSEYİN ALTINSOY / AK PARTİ

RAMAZAN KAŞLI / MHP

TURAN YALDIR / UYGUN TARAF

AMASYA

HALUK İPEK / AK PARTİ

HASAN ÇİLEZ / AK PARTİ

REŞAT KARAGÖZ / CHP

ANKARA 1. BÖLGE

YILDIRIM TUGRUL TÜRKEŞ / AK PARTİ

JULİDE SARİEROĞLU / AK PARTİ

MURAT ALPARSLAN / AK PARTİ

ZEHRANUR AYDEMİR / AK PARTİ

GAMZE TAŞCIER / CHP

DENİZ DEMİR / CHP

ONUR KONURALP / CHP

SADULLAH ERGİN / CHP

MUSTAFA NEDİM YAMALI / CHP

ALİYE TİMİSİ ERSEVER / CHP

MEVLÜT KARAKAYA / MHP

KORAY AYDIN ​​​​/ GÜZEL PARTİ

AHMET EŞREF FAKIBABA / ALA PARTİ

ANKARA 2. BÖLGE

VEDAT ALIM / AK PARTİ

LÜTFİYE SELVA ÇAM / AK PARTİ

ORHAN YEĞİN / AK PARTİ

ZEYNEP YILDIZ / AK PARTİ

OSMAN GÖKÇEK / AK PARTİ

KURTCAN ÇELEBİ / AK PARTİ

MURAT BUYRUK / CHP

İDRİS ŞAHİN / CHP

SEMRA DİNÇER / CHP

SADİR DURMAZ / MHP

ADNAN BEKER / DOĞRU PARTİ

ANKARA 3. BÖLGE

FUAT OKTAY / AK PARTİ

LEYLA ŞAHİN USTA / AK PARTİ

ÖMER İLERİ / AK PARTİ

ASUMAN ERDOĞAN / AK PARTİ

AHMET FETHAN BAYKOÇ / AK PARTİ

TEKİN BİNGÖL / CHP

UMUT AKDOĞAN / CHP

MESUT DOĞAN / CHP

AYLIN YAMAN / CHP

YAŞAR YILDIRIM / MHP

YÜKSEL ARSLAN / GÜZEL PARTİ

KÜRŞAD GÜÇLÜ / ALA PARTİ

ANTALYA

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU / AK PARTİ

MUSTAFA KÖSE / AK PARTİ

TUBA VURAL KOÇAL / AK PARTİ

KEMAL ÇELİK / AK PARTİ

ATAY USLU / AK PARTİ

İBRAHİM ETHEM TAŞ / AK PARTİ

SUURİ ÇORABATIR / CHP

CAVİT ARI / CHP

ALİYE COŞAR / CHP

SERAP YAZICI ÖZBÜDÜN / CHP

ŞERAFETTİN KILIÇ / CHP

MUSTAFA FAZİLET / CHP

ABDURRAHMAN LİDER / MHP

HİLMİ DİNGİN / MHP

UĞUR POYRAZ / YETER PARTİ

AYKUT KAYA / DÜZGÜN PARTİ

HAKKI SARUHAN OLUÇ / YEŞİL SOL PARTİ

ARDAHAN

KAAN KOÇ / AK PARTİ

ÖZGÜR FAZİLET İNCESU / CHP

ARTVİN

FARUK ÇELİK / AK PARTİ

UĞUR BAYRAKTUTAN / CHP

ENTELEKTÜEL

MUSTAFA SAVAŞ / AK PARTİ

SEDA SARIBAŞ / AK PARTİ

ÖMER ÖZMEN / AK PARTİ

BÜLENT TEZCAN / CHP

HÜSEYİN YILDIZ / CHP

SÜLEYMAN BÜLBÜL / CHP

EVRİM KARAKÖZ / CHP

ÖMER KARAKAŞ / ALA PARTİ

BALIKESİR

İsmail Ok – AK Parti

Belgin Uygur – AK Parti

Mustafa Canbey – AK Parti

Ali Taylan Öztaylan – AK Parti

Ensar Aytekin – CHP

Serkan Sarı – CHP

Burak Dalgın – CHP

Ekrem Gökay Yüksel – MHP

Turhan Çömez – ÂLA Party

BARTIN

Yusuf Ziya Hile – AK Parti

Aysu Bankoğlu – CHP

YARASA ADAM

Ferhat Nasıroğlu – AK Parti

Keskin Bayındır – Yeşil Sol Parti

Zeynep Odancı – Yeşil Sol Parti

Mehmet Rüştü Tiryaki – Yeşil Sol Parti

Nurten Ertuğrul – Yeşil Sol Parti

BAYBURT

Orhan Ateş – AK Parti

BİLECİK

Halil Eldemir – AK Parti

Yaşar Tüzün – CHP

BİNGÖL

Feyzi Berdibek – AK Parti

Zeki Korkutata – AK Parti

Ömer Faruk Hülakü – Yeşil Sol Parti

BİTLİS

Turan Bedirhanoğlu – AK Parti

Hüseyin Olan – Yeşil Sol Parti

Semra Çağlar Gökalp – Yeşil Sol Parti

BÖLÜNMÜŞ

Yüksel Coşkunyürek – AK Parti

Türker Ateş – CHP

İsmail Akgül – MHP

BURDUR

Adem Korkmaz – AK Parti

Mustafa Oğuz – AK Parti

İzzet Akbulut – CHP

BURSA 1. BÖLGE

Efkan Ala – AK Parti

Refik İtina – AK Parti

Ahmet Kılıç – AK Parti

Emine Yavuz Gözgeç – AK Parti

Mustafa Yavuz – AK Parti

Kayıhan Pala – CHP

Nurhayat Altaca Kayışoğlu – CHP

Mehmet Atmaca – CHP

İsmet Büyükataman – MHP

Yüksel Selçuk Türkoğlu – YETER Parti

BURSA 2. BÖLGE

Mustafa Varank – AK Parti

Ayhan Salman – AK Parti

Osman Mesten – AK Parti

Emel Gözükara Durmaz – AK Parti

Muhammet Müfit Aydın – AK Parti

Hasan Öztürk – CHP

Cemalettin Kani Torun – CHP

Orhan Sarıbal – CHP

Feyzi Zırhoğlu – MHP

Hasan Toktaş – FINE Party

ÇANAKKALE

Ayhan Maliyet – AK Parti

İsmet Güneşşan – CHP

Özgür Ceylan – CHP

Rıdvan Uz – GÜZEL Parti

ÇANKIRI

Muhammet Emin Akbaşoğlu – AK Parti

Pelin Yılık – MHP

ÇORUM

Yusuf Ahlatçı – AK Parti

Oğuzhan Kaya – AK Parti

Mehmet Tahtasız – CHP

Vahit Kayrıcı – MHP

DENİZLİ

Cahit Özkan – AK Parti

Şahin Tin – AK Parti

Nilgün Ok – AK Parti

Gülizar Biçer Karaca – CHP

Şeref Arpacı – CHP

Sema İpek Ün – CHP

Yasin Öztürk – ÂLÂ Party

DİYARBAKIR

Mehmet Galip Ensarioğlu – AK Parti

Mehmet Sait Yaz – AK Parti

Suna Kepolu Ataman – AK Parti

Mustafa Sezgin Tanrıkulu – CHP

Berdan Öztürk -YSP

Halide Türkoğlu – YSP

Osman Cengiz Çandar – YSP

Adalet Kaya – YSP

Serhat Eren – YSP

Sevilay Çelenk Bakım -YSP

Mehmet Kamaç – YSP

Ceylan Akça Kupalo – YSP

DÜZCE

Ayşe Kesir – AK Parti

Ercan Öztürk – AK Parti

Talih Özcan – CHP

Edirne

Fatma Aksal – AK Parti

Ediz Un – CHP

Ahmet Baran Yazgan – CHP

Mehmet Akalın – UYGUN Parti

ELAZIĞ

Erol Keleş – AK Parti

Ejder Açıkkapı- AK Parti

Mahmut Rıdvan Nazırlı – AK Parti

Gürsel Erol – CHP

Semih Işıkver – MHP

ERZİNCAN

Süleyman Karaman – AK Parti

Mustafa Sarıgül – CHP

ERZURUM

Selami Altınok – AK Parti

Fatma Öncü – AK Parti

Mehmet Emin Öz – AK Parti

Abdurrahim Fırat – AK Parti

Kamil Aydın – MHP

Meral Daniş Beştaş – YSP

ESKİŞEHİR

Fatih Dönmez – AK Parti

Ayşen Gürcan – AK Parti

Utku Çakırözer – CHP

Jale Parıltı Süllü – CHP

İbrahim Arslan – CHP

İdris Nebi Hatipoğlu – YETER Parti

GAZİANTEP

Abdülhamit Gül – AK Parti

Mehmet Eyüp Özkeçeci – AK Parti

Ali Şahin – AK Parti

Derya Bakbak – AK Parti

Mesut Bozatlı- AK Parti

Şehzade Demir – AK Parti

İrfan Çelikaslan – AK Parti

Bünyamin Bozgeyik – AK Parti

Hasan Öztürkmen – CHP

Melih Meriç – CHP

Ertuğrul Kaya – CHP

Sermet Atay – MHP

Mehmet Mustafa Gurban – GÜZEL Parti

Sevda Karaca Demir – YSP

GİRESUN

Nazım Elmas – AK Parti

Ali Temür – AK Parti

Elvan Işık Gezmiş – CHP

Ertuğrul Gazi Konal – MHP

GÜMÜŞHANE

Celalettin Köse – AK Parti

Musa Küçük – MHP

HAKKARI

Vezir Coşkun Parlak – YSP

Öznur Bartın – YSP

Onur Düşüncemez – YSP

HATAY

Adem Yeşildal – AK Parti

Abdülkadir Özel – AK Parti

Hüseyin Yayman – AK Parti

Kemal Karahan – AK Parti

Mehmet Güzelmansur – CHP

Nermin Yıldırım Kara – CHP

Servet Mullaoğlu – CHP

Necmettin Çalışkan – CHP

Lütfi Kaşıkçı – MHP

Adnan Şefik yakışıklı – UYGUN Parti

Can Atalay – TİP

IĞDIR

Cantürk Alagöz – AK Parti

Yılmaz Hun – YSP

ISPARTA

Mehmet Uğur Göksöz – AK Parti

Hikmet Yalım Halıcı – CHP

Hasan Basri Sönmez – MHP

Aylin’s Intrepid – ÂLÂ Party

İSTANBUL 1. BÖLGE

Murat Kurum – AK Parti

Erkan Kandemir – AK Parti

Hasan Turan – AK Parti

Müşerref Pervin Tuba Durgut – AK Parti

Hulusi Şentürk – AK Parti

Hulki Cevizoğlu – AK Parti

Tuğba Işık Ercan – AK Parti

İsmail Fazilet – AK Parti

Yahya Çelik – AK Parti

Behiye Eker – AK Parti

Serkan Bayram – AK Parti

Ümmü Gülşen Öztürk – AK Parti

Azmi Ekinci – AK Parti

Nurettin Alan – AK Parti

Oğuz Kaan Salıcı – CHP

Gamze Akkuş İlgezdi – CHP

Fethi Açıkel – CHP

Gökhan Günaydın CHP

Birol Aydın – CHP

Ahmet Ersağun Yücel – CHP

Elif Esen – CHP

Hasan Karal – CHP

Cemal Enginyurt – CHP

Selim Temurci – CHP

Ali Gökçek – CHP

Suat Özçağdaş – CHP

Edip Semih Yalçın – MHP

İzzet Ulvi Yoter – MHP

Nimet Özdemir – UYGUN Parti

Burak Akburak – ÂLÂ Party

Mustafa Cihan Paçacı – GÜZEL Parti

Sırrı Süreyya Lider – YSP

Kezban Konukcu – YSP

Sera Kadıgil – TİP

Suat Pamukçu – Yine Refah Partisi

İSTANBUL 2. BÖLGE

Süleyman Soylu – AK Parti

Halit Yerebakan – AK Parti

Rabia İlhan – AK Parti

Önder Aksakal – AK Parti

Mustafa Demir – AK Parti

İsmail Emrah Karayel – AK Parti

Zafer Sırakaya – AK Parti

Büşra Paker – AK Parti

Sevan Sıvacıoğlu – AK Parti

Derya Ayaydın – AK Parti

Adem Yıldırım – AK Parti

Sena Işık Çelik – AK Parti

Namık Tan – CHP

Yunus Emre-CHP

Gökan Zeybek – CHP

Enis Berberoğlu – CHP

Mustafa Kaya – CHP

Yüksel Mansur Kılınç – CHP

İsa Şahin – CHP

Evrim Rızvanoğlu – CHP

Celal Adan – MHP

Mehmet Satuk Buğra Kavuncu – UYGUN Parti

Mehmet Selim Ensarioğlu – UYGUN Partisi

Cengiz Çiçek – YSP

Özgül Sakı -YSP

Ahmet Şık – TİP

Fatih Erbakan – Yine Refah Partisi

İSTANBUL 3. BÖLGE

Numan Kurtulmuş – AK Parti

Özlem Varlıklı – AK Parti

Cüneyt Yüksel – AK Parti

Zekeriya Yapıcıoğlu – AK Parti

Halis Dalkılıç – AK Parti

Rumeysa Kadak – AK Parti

Oğuz Üçüncü – AK Parti

Bayram Şenocak – AK Parti

Şamil Ayrım – AK Parti

Seda Gören Şirketi – AK Parti

Nilhan Ayan – AK Parti

Yıldız Konal Süslü – AK Parti

Şengül Karslı – AK Parti

Yücel Arzen Hacıoğulları – AK Parti

Engin Altay-CHP

Erdoğan Toprak – CHP

Türkan Elci – CHP

İlhan Kesici – CHP

Zeynel Emre – CHP

Mustafa Yeneroğlu – CHP

Bülent Kaya – CHP

Doğan Demir – CHP

Özgür Karabat – CHP

Medeni Yılmaz – CHP

Turan Taşkın Özer – CHP

Feti Yıldız – MHP

İsmail Faruk Aksu – MHP

Ersin Beyaz – YETER Parti

Seyithan İzsiz – UYGUN Party

Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu – UYGUN Partisi

Çiğdem Kılıçgün Uçar – YSP

İskender Bayhan – YSP

Çiçek Otu – YSP

Celal Fırat – YSP

Erkan Baş – TİP

Doğan Bekin – Yine Refah Partisi

İZMİR 1. BÖLGE

Mehmet Muharrem Kasapoğlu – AK Parti

Mahmut Atilla Kaya – AK Parti

Şebnem Bursalı – AK Parti

Mehmet Ali Çelebi – AK Parti

Yüksel Taşkın – CHP

Tuncay Özkan – CHP

Sevda Erdan Kılıç – CHP

Murat Bakan – CHP

Ednan Arslan-CHP

Seda Kaya Ösen – CHP

Haydar Altıntaş – CHP

Dursun Musavat Dervişoğlu – DÜZGÜN Parti

Ümit Özlale – DÜZGÜN Party

Burcugül Çubuk – YSP

İZMİR 2. BÖLGE

Eyyüp Kadir İnan – AK Parti

Fehmi Alpay Özalan – AK Parti

Ceyda Bölünmez Çankırı – AK Parti

Yaşar Kırkpınar – AK Parti

Gökçen – CHP

Rıfat Turuntay Nalbantoğlu – CHP

Rahmi Aşkın Türeli – CHP

Mahir Polat-CHP

Mehmet Salih Uzun – CHP

Deniz Yücel – CHP

Mustafa Bilici – CHP

Taner Osmanağaoğlu – MHP

Hüsmen Kırkpınar – GÜZEL Parti

İbrahim Akın – YSP

KAHRAMANMARAŞ

Vahit Kirişçi – AK Parti

Ömer Oruç Bilal Debgici – AK Parti

Mevlüt Kurt – AK Parti

Tuba Köksal – AK Parti

Mehmet Şahin – AK Parti

Ali Öztunç – CHP

Zuhal Karakoç Dora – MHP

Turan Şahin – MHP

KARABÜK

Cem Şahin – AK Parti

Durmuş Ali Keskinkılıç – AK Parti

Cevdet Akay – CHP

KARAMAN

Selman Oğuzhan Eser – AK Parti

Osman Sağlam – AK Parti

İsmail Atakan Ünver – CHP

KARS

Adem Çalışın – AK Parti

İnan Akgün Alp – CHP

Gülistan Kılıç Koçyiğit – Yeşil Sol Parti

KASTAMONU

Halil Uluay – AK Parti

Fatma Serap Ekmekçi – AK Parti

Hasan Baltacı – CHP

KAYSERİ

Hulusi Akar – AK Parti

Ayşe Bohürler – AK Parti

Şaban Çopuroğlu – AK Parti

Murat Cahid Cıngi – AK Parti

Sayın Bayar Özsoy – AK Parti

Aşkın Genç – CHP

Mahmut Arıkan – CHP

İsmail Özdemir – MHP

Mustafa Baki Ersoy – MHP

Dursun Ataş – UYGUN Parti

KIRIKKALE

Mustafa Kaplan – AK Parti

Ahmet Önal-CHP

Halil Öztürk – MHP

KIRKLARELİ

Ahmet Gökhan Sarıçam – AK Parti

Vecdi Gündoğdu – CHP

Fahri Özkan – CHP

KIRŞEHİR

Necmettin Erkan – AK Parti

Metin İlhan-CHP

RAPOR

Ahmet Salih Kol – AK Parti

Mustafa Demir – MHP

KOCAELİ

Sadettin Hülagü – AK Parti

Radiye Sezer Katırcıoğlu – AK Parti

Veysal Tipioğlu – AK Parti

Mehmet Akif Yılmaz – AK Parti

Cemil Yaman – AK Parti

Sami Çakır – AK Parti

Muhip Kanko – CHP

Harun Özgür Yıldızlı – CHP

Hasan Bitmez – CHP

Çivi Ciler – CHP

Saffet Sancaklı – MHP

Lütfü Türkkan – YETER Parti

Ömer Faruk Gergerlioğlu – Yeşil Sol Parti

Mehmet Asyla – Yeniden Refah

KONYA

Tahir Akyürek – AK Parti

Orhan Fazilet – AK Parti

Selman Özboyacı – AK Parti

Meryem Göka – AK Parti

Abdullah Ağralı – AK Parti

Mehmet Baykan – AK Parti

Ziya Altunyaldız – AK Parti

Latif Selvi – AK Parti

Mustafa Hakan Özer – AK Parti

Barış Bektaş – CHP

Hasan Ekici – CHP

Mustafa Kalaycı – MHP

Konur Alp Koçak – MHP

Ünal Karaman – GÜZEL PARTİ

Ali Yüksel – Yeniden Refah

KÜTAHYA

Adil Biçer – AK Parti

İsmail Çağlar Bayırcı – AK Parti

Mehmet Demir – AK Parti

Ali Fazıl Kasap – CHP

Ahmet Erbaş – MHP

MALATYA

Bülent Tüfenkci – AK Parti

İhsan Koca – AK Parti

İnanç Sıra Karaölmeztoprak – AK Parti

Abdurrahman Babacan – AK Parti

Veli Ağbaba – CHP

Mehmet Celal Fendoğlu – MHP

MANİSA

Bahadır Yenişehirlioğlu – AK Parti

Murat Baybatur – AK Parti

Tamer Akkal – AK Parti

Ahmet Mücahit Arınç – AK Parti

Özgür Özel – CHP

Ahmet Vehbi Bakıroğlu – CHP

Bekir Başvirgen – CHP

Selma Aliye Kavaf – CHP

Erkan Akçay – MHP

Şenol Suat – GÜZEL Parti

Mardin

Faruk Kılıç – AK Parti

Muhammet Adak – AK Parti

Salihe Aydeniz – Yeşil Sol Parti

Kamuran Tanhan – Yeşil Sol Parti

Beritan Güneş Gold – Yeşil Sol Parti

George Aslan – Yeşil Sol Parti

MERSİN

Nureddin Nebati – AK Parti

Ali Kıratlı – AK Parti

Eve Sibel Söylemez – AK Parti

Faruk Dinç – AK Parti

Ali Yetenekli Başarır – CHP

Gülcan Kış – CHP

Mehmet Emin Ekmen – CHP

Talat Dinçer – CHP

Hasan Ufuk Çakır – CHP

Levent Uysal – MHP

Burhanettin Kocamaz – ÂLA Party

Ali Bozan – Yeşil Sol Parti

Perihan Koca – Yeşil Sol Parti

MUĞLA

Kadem Mete – AK Parti

Yakup Otgöz – AK Parti

Cumhur Uzun – CHP

Gizem Özcan – CHP

Süreyya Önes Derici – CHP

Selçuk Özdağ – CHP

Metin Ergun – YETER Parti

MUŞ

Mehmet Emin Şimşek – AK Parti

Sezai – Yeşil Sol Parti’den yola çıkarak

Sümeyye Boz – Yeşil Sol Parti

NEVŞEHİR

Süleyman Özgün – AK Parti

Emre Çalışkan – AK Parti

Filiz Kılıç – CHP

NİĞDE

Cevahir Uzkurt – AK Parti

Ömer Fethi Gürer – CHP

Cumali İnce – MHP

ORDU

Mahmut Özer – AK Parti

İbrahim Ufuk Kaynak – AK Parti

Mustafa Hamarat – AK Parti

Seyit Torun – CHP

Mustafa Adıgüzel – CHP

Naci Şanlıtürk – MHP

OSMANLI

Derya Yanık – AK Parti

Seydi Gülsoy – AK Parti

Asu Kaya Gedik – CHP

Devlet Bahçeli – MHP

RİZE

Muhammed Avcı – AK Parti

Harun Mertoğlu – AK Parti

Tahsin Ocaklı – CHP

SAKARYA

Lütfi Bayraktar – AK Parti

Çiğdem Erdoğan Atabek – AK Parti

Ali İnci – AK Parti

Ertuğrul Kocacık – AK Parti

Murat Kaya – AK Parti

Ayça Taşkent – CHP

Muhammet Levent Bülbül – MHP

Ümit Dikbayır – YETER Parti

SAMSUN

Mehmet Muş – AK Parti

Çiğdem Karaaslan – AK Parti

Yusuf Ziya Yılmaz – AK Parti

Orhan Kırcalı – AK Parti

Ersan Aksu – AK Parti

Murat Can – CHP

Mehmet Karaman – CHP

İlyas Topsakal – MHP

Erhan Usta – UYGUN Parti

SİİRT

Mervan Gül – AK Parti

Tuncer Bakırhan – YSP

Sabahat Erdoğan Sarıtaş – YSP

SİNOP

Nazım Maviş – AK Parti

Barış Karadeniz – CHP

SİVAS

Abdullah Güler – AK Parti

Hakan Aksu – AK Parti

Rukiye Oyuncak – AK Parti

Ulaş Karasu – CHP

Ahmet Özyürek – MHP

ŞANLIURFA

Bekir Bozdağ – AK Parti

Abdulkadir Emin Önen – AK Parti

Abdurrahim Düşak – AK Parti

Mehmet Ali Cevheri – AK Parti

Cevahir Asuman Yazmacı – AK Parti

İbrahim Eyyüpoğlu – AK Parti

Hikmet Başak – AK Parti

Mehmet Faruk Pınarbaşı – AK Parti

Mahmut Tanal – CHP

İbrahim Özyavuz – MHP

Mithat Sancar – YSP

Ömer Öcalan – YSP

Dilan Kunt Ayan – YSP

Ferit Şenyasar – YSP

ŞIRNAK

Arslan Tatar – AK Parti

Nevroz Uysal Aslan – YSP

Mehmet Zeki İrmez – YSP

Ayşegül Doğan Dağlı – YSP

TEKİRDAĞ

Mestan Özcan – AK Parti

Gökhan Diktaş – AK Parti

Çiğdem Koncagül – AK Parti

Faik Öztrak – CHP

İlhami Özcan Aygün – CHP

Cem Avşar – CHP

Nurten Yontar- CHP

Selcan Hamsioğlu- DÜZGÜN Parti

TOKAT

Yusuf Beyazıt – AK Parti

Mustafa Arslan – AK Parti

Cüneyt Aldemir – AK Parti

Kadim Durmaz – CHP

Yücel Bulut – MHP

TRABZON

Adil Karaismailoğlu – AK Parti

Mustafa Şen – AK Parti

Yılmaz Büyükaydın – AK Parti

Vehbi Koç – AK Parti

Sibel Suiçmez – CHP

Yavuz Aydın – ÂLA Party

TUNCELİ

Ayten Kordu – Yeşil Sol Parti

HİZMETKAR

İsmail Güneş – AK Parti

Fahrettin Tuğrul – AK Parti

Ali Karaoba – CHP

KAMYONET

Burhan Kayatürk – AK Parti

Kayhan Türkmenoğlu – AK Parti

Pervin Buldan – Yeşil Sol Parti

Zülküf Uçar – Yeşil Sol Parti

Gülcan Kaçmaz Sayyigit – Yeşil Sol Parti

Gülen Varlı – Yeşil Sol Parti

Mahmut Dindar – Yeşil Sol Parti

YALOVA

Ahmet Büyükgümüş – AK Parti

Meliha Akyol – AK Parti

Tahsin Becan-CHP

YOZGAT

Abdülkadir Akgül – AK Parti

Süleyman Şahan – AK Parti

İbrahim Ethem Sedef – MHP

Lütfullah Kayalar – GÜZEL Parti

ZONGULDAK

Muammer Avcı – AK Parti

Saffet Bozkurt – AK Parti

Ahmet Çolakoğlu – AK Parti

Deniz Yavuzyılmaz – CHP

Eylem Ertuğ Ertuğrul – CHP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu